قوانین کلی

کلیه اصول و رویه های “سازه پژوهان پویا طرح” منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و قانون تجارت الکترونیک است، متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین است.
وب سایت اینترنتی “سازه پژوهان پویا طرح” به هیچ وجه اطلاعات کاربران را به اشخاص و طرفين غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فناوری ها متعهد است از حريم شخصی کاربران دفاع کند.

كاربران گرامی می بایست هنگام سفارش طراحی و یا کنترل سازه، فرم سفارش را با دقت پر نمايند. درصورت ورود اطلاعات ناقص يا نادرست، مشکلات به وجود آمده در این راستا بر عهده مشتری خواهد بود. مشخصات فایل نقشه معماری ارسال شده، دارای فرمت DWG و یا DXF باشد. نقشه ها با مقیاس رسم شده باشند و یا دارای اندازه گذاری باشند. فایل نقشه معماری ارسال شده شامل پلان پارکینگ، پلان طبقات، پلان مبلمان و پلان موقعیت باشد. در صورت امکان وضعیت ملک ها، معابر و زمین های مجاور ساختمان نیز نمایش داده شده باشد. جهت سفارش در قسمت کنترل طراحی، علاوه بر فایل نقشه معماری، فایل ایتبس و نقشه های اجرایی نیز دریافت می گردد. فرمت فایل ایتبس به هر دو صورت F2K و FDB قابل بارگذاری است.

روند پردازش سفارش و مهلت بازنگری

در راستای ارتقای کیفیت محاسبات و تطابق کامل سازه با طرح معماری، پس از بررسی اولیه نقشه معماری ارسال شده، در صورت وجود ابهام در نقشه معماری، نیاز به افزایش ضخامت سقف، نیاز به تغییر در ستون گذاری پیشنهادی و … ظرف مدت یک روز کاری تماس با کارفرما حاصل شده و هماهنگی های لازم به منظور شروع محاسبات صورت میگیرد. در غیر این صورت محاسبات سازه پس از ارسال نقشه های معماری شروع می شود. زمان تحویل نقشه های سازه ای ۳ تا ۵ روز کاری پس از تایید کارفرما می باشد.

هزینه انجام خدمات

هزینه انجام محاسبات و کنترل نقشه های ارسال شده بر اساس متراژ زیربنای سازه محاسبه خواهد شد. متراژ زیربنا شامل مساحت تمامی سقف های سازه ای اعم از پارکینگ، مسکونی، اداری، بام و … می باشد. نواحی بازشوها در سقف و راه پله ها در محاسبه متراژ لحاظ می شوند.

شرایط درخواست تغییرات

درخواست تغییرات کلی در نقشه های نهایی ارسال شده به کارفرما مشمول هزینه خواهد بود. هزینه و زمان اعمال تغییرات، بر اساس میزان تغییرات درخواستی تعیین و به اطلاع کارفرما خواهد رسید.

خدمات پشتیبانی

شرکت متعهد می شود که پس از تحویل پروژه، خدمات پشتیبانی را به صورت رایگان ارائه دهد. منظور از خدمات پشتیبانی ارائه راهکارها و توضیحات فنی، اصلاحات جزئی نقشه ها، پاسخ گویی به سوالات احتمالی نظام مهندسی در رابطه با طراحی انجام شده و … است. جزئی یا کلی بودن تغییرات با نظر کارشناسان فنی شرکت مشخص می شود. 

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به شركت سازه پژوهان پویا طرح مي باشد.